Поставеният под номер 2 в основната схема Джон Иснър се

...

Джон Иснър се класира за третия кръг в Делрей Бийч

Поставеният под номер 2 в главната скица Джон Иснър се класира за третия кръг на шампионата по тенис на твърди кортове в Делрей Бийч (САЩ) с награден фонд над 582 хиляди $. Представителят на домакините победи с 6:4, 6:3 Лукаш Лацко (Словакия).

Американецът, който е прочут със мощния си и прецизен начален удар, реализира три пробива и приключи срещата след 72 минути от първия си мачбол.

Следващият съперник на деветия в международната класация Джон Иснър е Адриан Манарино. Френският тенисист, подложен под номер 8, победи с 6:2, 7:6 (3) Денис Истомин от Узбекистан.

Шестият подложен Андреас Сепи (Италия) победи с 6:3, 4:6, 6:1, австралиеца Джордън Томпсън, до момента в който братанецът Даниъл Евънс се наложи с 6:0, 6:2 над Лойд Харис от Южна Африка.

Лидерът в главната скица Хуан Мартин дел Потро от Аржентина, който играе в първи шампионат след лекуване на травма в коляното, ще се изправи против Райли Опелка (САЩ) в мач от втория кръг в Делрей Бийч. Срещата е в четвъртък вечерта.