Последният мач от пролетните тренировки в МЛБ между Лос Анджелис

...

Отходни води прекратиха последния мач от пролетните тренировки

Последният мач от пролетните тренировки в МЛБ сред Лос Анджелис Доджърс и Лос Анджелис Ейнджълс не се доигра поради пробив в канализацията на ст. " Доджър ". Двубоят тази нощ бе преустановен при резултат 4:3 за " мошениците " в 5-ия ининг, когато пред дъгаута на домакините бликнаха отходни води.

Смрадливият теч наводни огромна част от фалтериторията наоколо до трета база. Почистването и подсушаването на игрището се оказа невъзможна задача за екипа по поддръжка на оборудването и след 32-минутно спиране съдията разгласи завършек на мача. От Доджърс оповестиха, че повода явно е спукана тръба, само че не са сигурни дали ВиК казусът е в системата на стадиона или в тази на уличната мрежа на Ел Ей.

И двата отбора откриват новия сезон на следващия ден – Доджърс посреща Сан Франциско Джайънтс, а Ейнджълс гостува на Оукланд Атлетикс.