Последната контрола на Дунав“ в Анталия беше прекратена след първата

...

Последната контрола на " Дунав “ в Анталия беше прекъсната след първата част при резултат 0:0. Отборът на " Химки “ отхвърли да излезе за вторите 45 минути, заради проливния дъжд, който се изля през първото полувреме и направи терена извънредно неприятен за игра.

Иначе срещата стартира с напън на " Дунав “, който задържаше по-дълго време топката, само че не съумя да сътвори рисково състояние за гол.

След 15-ата минута руснаците поеха самодейността и сътвориха няколко положения пред вратата на Станислав Антонов, като само отличните намеси на стража на " Драконите “ лиши противника от гол.

Първото по-добро състояние пред вратата на " Химки “ пристигна в 25-тата минута, когато пас на Инкоом зад тила на противника към Иса беше кръстосан в последния миг от вратаря на съветския тим. В 35-тата минута " Драконите “ претендираха за дузпа в наказателното поле на " Химки “, само че съдията подмина обстановката.

До края на дуела нямаше повече рискове пред двете порти и по този начин краен резултат: " Дунав “ – " Химки “ 0:0.

Източник: ruse24.bg