Португалската звезда Кристиано Роналдо се прояви с грубо поведение по

...

Роналдо полудя след червен картон в Саудитска Арабия

Португалската звезда Кристиано Роналдо се прояви с жестоко държание по време на полуфинала за Суперкупата на Саудитска Арабия сред Ал Насър и Ал Хилал, като получи червен картон в 86-ата минута, а тимът му загуби с 1:2.

Роналдо се прояви при резултат 2:0 за Ал Хилал, а головете бяха отбелязали Ал Даварски в 61-ата минута и Малкълм в 72-ата. Дълбоко в добавеното време Садио Мане върна едно попадение за Ал Насър, само че то бе незадоволително.

Португалецът блъсна и удари с лакът Али Ал Булаи, което докара до изгонването му от терена.

След приемането на черевния картон Роналдо не спря дотук и размаха пестник и към рефера на срещата.

Във финала за Суперкупата на Саудитска Арабия Ал Хилал ще се изправи против Ал Итихад, който завоюва с 2:1 мача против Ал Веда. За спечелилите се разписаха Карим Бензема и Абдерзак Хамда, а за Ал Веда прецизен бе Ал Еиса надълбоко в добавеното време.