Португалия победи Унгария с 3:0 в мач от група Г

...

Унгария ядоса Роналдо и пое три късни удара от Евро шампиона

Португалия победи Унгария с 3:0 в мач от група " Г " на Евро 2020. Това беше първата среща досега, която се игра пред цялостни трибуни - на стадиона на домакините в Будапеща.

Вдъхновени от десетките хиляди на и отвън съоражението, маджарите дадоха сериозен отпор на сегашния първенец на Европа. Това обаче подейства мотивиращо и с всяка последваща минута натискът се засилваше.

" Мореплавателите " започнаха отбраната на трофея си чудесно с три късни гола, дело на Гереро (84`) и Кристиано Роналдо (88` и 95`).

ТОПСПОРТ наблюдава мача онлайн:
 Унгария - Португалия, Роналдо вкара рекордния гол онлайн
Унгария - Португалия, Роналдо вкара рекордния гол

Роналдо и компания гостуват на Унгария в първи дуел от група F

Гостите започнаха доста интензивно и единствено през първите 30 минути имаха няколко отлични положения за гол. Като гръм от ясно небе пристигна пропускът на Салай в 37-ата минута, който бе отхвърлен от всемогъщ Патрисио.

Роналдо пък направи непростимото и не означи от 3-4 метра секунди преди почивката.

Шампионите продължиха с офанзивите през втората част.

Нови пропуски на CR7 го вбесиха и той избухна в последните 10 минути на срещата.

В 84-ата пристигна мигът на Рафаел Гереро, който приключи отлична офанзива, а единствено момент по-късно стъписаните домакини направиха дузпа.

Тя бе невъзмутимо осъществена от Роналдо, който оформи крайното 3:0 в заключителните секунди.