Порто и Интер играят при 0:0 в мач-реванш от осминафиналите

...

НА ЖИВО: Порто - Интер 0:0, по един шанс и за двата тима

Порто и Интер играят при 0:0 в мач-реванш от осминафиналите на Шампионската лига на “До Драгао ”.

“Нерадзурите ” имат нежен задатък от един гол след късно попадение на Ромелу Лукаку в първия мач в Милано.

Gong.bg ще наблюдава всичко най-интересно от срещата онлайн.

Интер опита да вземе преимущество в първите минути, само че действителната голова опция пристигна за Порто. Урибе стреля отдалеко и принуди Андре Онана да покаже на какво е кадърен. След четвърт час игра и Еустакио опита да изненада камерунеца с удар по тревата, само че без триумф. Италианският исполин реагира в ответната офанзива - Джеко бе изведен на нелоша позиция за пукотевица, само че Коща парира удара на босненеца с левия крайник.

22:00 / Порто - Интер 0:0

Порто:  Диого Коща, Зайду Сануси, Фабио Кардосо, Пепе Акино, Иван Маркано, Стефан Еwстакио, Матеуш Урибе, Марко Груич, Еванилсон, Мехди Тареми, Галено

Треньор: Сержио Консейсао