ПОРТЛАНД, Орегон. (AP) — Деандре Айтън се завърна след изкълчване

...

Ейтън има най-високи за сезона 30 точки, а Трейл Блейзърс издържат на Раптърс 128-118 в OT

ПОРТЛАНД, Орегон. (AP) — Деандре Айтън се завърна след изкълчване на дясната ръка и имаше върхови за сезона 30 точки и 19 битки, с цел да помогне на Портланд Трейл Блейзърс да победи Торонто Раптърс със 128-118 след продължения в събота вечер.

Далано Бантън имаше 25 точки, а Анфърни Симонс добави 23, с цел да прекъсне серия от три загуби на Портланд. Блейзърс (18-45) играха втори от следващите мачове след загуба със 123-107 от Хюстън Рокетс в петък вечер.

Имануел Куикли вкара 29 точки, а Гари Трент Джуниър добави 23 за Раптърс, които завоюваха единствено един път в последните пет мача. Торонто (23-41) излизаше от загуба със 120 -113 от Финикс Сънс в четвъртък.

Поставянето на Куикли го понижи до 111-109 с малко повече от минута до края на мача преди пауза на Матис Тибул за Портланд. Крис Баучър осъществя чифт наказателни удари за Торонто 23.1 секунди преди края.

След скок, Торонто изпрати серия от удари, преди пауза на Баучер да изравни резултата 0,7 секунди преди края....