ПОРТЛАНД, Орегон (AP) — Анфърни Симонс отбеляза 36 точки и

...

Симсън има 36, а Ейтън има 33 при победата на Портланд със 106-102 над Хоукс

ПОРТЛАНД, Орегон (AP) — Анфърни Симонс означи 36 точки и Портланд Трейл Блейзърс удържаха Атланта Хоукс за 106-102 победа в сряда вечерта.

ДеАндре Айтън добави рекордните за сезона 33 точки и 19 битки за Портланд, който загуби четири от последните си пет мача.

Деджунте Мъри имаше 40 точки, една по-малко от върха си за сезона, за Хоукс в първото от 11-дневното посещение с пет мача, най-дългото за тима през сезона.

p> Блейзърс изоставаха с цели 16 точки през първото полувреме, само че понижиха разликата през третата четвърт и водеха с 82-75 до последния интервал.

Ястребите дръпнаха в границите на 95-91 при тройка на Мъри. Тройката на Саймънс даде на Портланд 99-93 възглавница, само че Клинт Капела отговори със забивка и отсрочване, с цел да направи резултата 101-97.

След пауза на Мъри за Атланта с 1:22 до края, Симонс пропусна флоутър. Но Матис Тибул блокира Богдан Богданович от другата страна, запазвайки Портланд напред. Саймънс направи наказателни удари 22,2 сек...