ГЕРБ загубиха не само първото, но и второто място в Пловдив
Пореден сериозен удар за ГЕРБ пристигна от Пловдив. Там партията на Бойко Борисов не просто загуби първото си място, само че и изпадна до трета позиция.
Загубата е изключително показателна, защото градът се възприемаше като един от мощните бастиони на партията, а Бойко Борисов беше лидер на листата.
Загубата е изключително показателна, защото градът се възприемаше като един от мощните бастиони на партията, а Бойко Борисов беше лидер на листата.
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




