Пореден протест в памет на 18-годишната Андреа, която загина в

...
Пореден протест в памет на 18-годишната Андреа, която загина в
Коментари Харесай

Кюстендил отново на протест заради смъртта на 18-годишната Андреа

Пореден митинг в памет на 18-годишната Андреа, която почина в края на предходната година след злополука с ненадейно излезли на пътя коне край кюстендилското село Ябълково.
Прочетете още
Протестиращите се събират на кръстовището в центъра на с. Жиленци, чака се и обсада на интернационалния път за граничен пункт Гюешево със Северна Македония, заяви БНР.

Макар че в сектора при Ябълково е инсталиран близо километър защитна мрежа и се работи по възобновяване на осветлението недоволството измежду кюстендилци против институциите - АПИ, Областното Пътно ръководство, Агенцията по надзор на храните, ненапълно и против Общината и Областната администрация не намaлява.

" Защото има смисъл от митинги! В памет на Ади и в предварителна защита на всички Колективната безнаказаност убива нашите деца! ". Това е мотото и апелът на уредниците. Поканени са инж. Юлияна Божилова, шеф Областно пътно ръководство Кюстендил, чиято оставка протестиращите желаят от два месеца, представители на АПИ, БАБХ, само че и предложения има към премиера Росен Желязков, Иван Иванов, министъра на районното развиване и благоустройството.

" Нека дружно потърсим отговорност, два месеца след нелепата гибел на Ади всички забъркани мълчат! Докога!? ", недоволстват в обществените мрежи уредниците на митингите.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР