Попфолк звездата Азис направи най-големия комплимент на колегата си Тони

...
Попфолк звездата Азис направи най-големия комплимент на колегата си Тони
Коментари Харесай

Азис с нови признания за отношенията си със Стораро

Попфолк звездата Азис направи най-големия комплимент на сътрудника си Тони Стораро, като го дефинира като по-голям и по-талантлив артист даже от себе си, написа Интриги.бг.

На фона на слуховете, че сред двамата най-големи в жанра има спор, той удостовери, че постоянно са били другари, освен това много близки.

„ Преди близо 25 години имаше интервал, в който живях в семейство Сторарови ”, разказа Азис.

Той добави, че са яли „ от една паница ” с Тони, жена му и Фики, който тогава бил на 7 години. Тогава Емрах, с когото Азис сега има дует, тогава още е бил в корема на майка си.

Азис каза също, че преди време било по-лесно да се вършат другарства за цялостен живот, а в този момент животът станал по-бърз и хората по-трудно се сближавали.

Той обаче добави, че с клана Стораро не се работи доста елементарно. „ Тони ме върна два пъти, до момента в който записвахме дуета с Емрах, тъй като не му хареса по какъв начин съм изпял нещо ”, призна Азис.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР