Поп певицата Дара обмисля да се откаже от участие в

...
Поп певицата Дара обмисля да се откаже от участие в
Коментари Харесай

НОВО 20: Дара май се отказва?!

Поп певицата Дара обмисля да се откаже от присъединяване в състезанието " Евровизия " поради отрицателните мнения по нейн адрес, откакто изпълнителката завоюва българската национална селекция за европейския конкурс, който тази година ще се организира във Виена. 

Победителката беше избрана в събота вечер (31.01) от смесен избор – на журито и феновете на Българска национална телевизия. След успеха ѝ в обществените мрежи доминираха рецензии към самата нея и обвинявания към уредниците Българска национална телевизия за това, че конкуренцията е била нагласена. 

В ефира на " Тази заран " певицата уточни, че макар че не чете мнения, се усеща " смазана " от отрицателната реакция и до края на деня ще вземе решение дали да взе участие в състезанието.

" Желанието ми е убито. Най-обидното е недоверието към гения ми. Иначе знам, че спечелилият във всеки един формат постоянно изяжда огромна порция хейт. Някак си съм се пробвала да претръпна и да не обръщам внимание ", съобщи тя, представена от " OFFNews ". 

Дара сподели още, че към този момент нищо не е решила, само че акцентира, че в случай че взе участие в състезанието, ще има мощно оръжие с една ария, която ще показа и я пази за специфични мигове.

" Ако би трябвало да се грижа за себе си, би трябвало да го обмисля съществено ", акцентира Дара. Окончателното ѝ решение дали ще взе участие в " Евровизия " се чака до края на деня. 



Коментарите за осъществяванията й от състезанието в обществените мрежи са извънредно отрицателни. Вече се появиха и редица спекулации, че останалите участници в конкуренцията са знаели авансово, че точно тя ще завоюва.

Най-показателно остава видео от реакцията на изпълнителката Керана секунди преди оповестяването на името на Йотова за победител: 



Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР