Понеделник вечер, около 18 часа. Пред шатрата на Мая Манолова

...
Понеделник вечер, около 18 часа. Пред шатрата на Мая Манолова
Коментари Харесай

Мая Манолова - от жега е до теб до идеите за Топлофикация

Понеделник вечер, към 18 часа. Пред шатрата на Мая Манолова в пространството пред НДК са се събрали няколко десетки жители и чакат спонтанния избирателен концерт, проведен от щаба на самостоятелния претендент за кмет (подкрепена от Българска социалистическа партия, АБВ, ДБГ и др.). Там са част от хората от инициативния комитет, издигнал кандидатурата на Манолова, както и брачният партньор ѝ Ангел Найденов.

Публиката е подгрявана с части на известни реализатори като Сийл.

Манолова идва с известно забавяне (както сподели в едно изявление, не се гордее с това, че закъснява, само че се получава по този начин, тъй като желае да свърши повече работа, в сравнение с е възможно). Поздравява и приказва със симпатизантите си, измежду които са и майки на деца с увреждания от организацията " Системата ни убива ". Бившият омбудсман отива да се здрависа с децата им на фона на парче с текст Whenever you want me I'll be there ( " Когато ти дотрябвам, ще съм до теб " ).


Манолова и фолкпевицата Анелия. Снимката е от фейсбук страницата на претендента за кмет.

След малко идва и една от звездите на събитието - фолкпевицата Анелия, която е в инициативния комитет, издигнал кандидатурата на Манолова. Двете се прегръщат и поздравяват пред камерите.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР