Полският Висла (Краков) ще бъде третият съперник на Етър по

...
Полският Висла (Краков) ще бъде третият съперник на Етър по
Коментари Харесай

Етър ще играе с Висла

Полският Висла (Краков) ще бъде третият противник на Етър по време на подготовката им в Турция. Поляците ще заменят датския Олборг. Спарингът с датчаните пропадна и великотърновският клуб незабавно откри подобаващ съперник за 26 януари.

В първия си мач в Анталия етърци нощес приключиха наедно 1:1 с водача на шампионата на Хърватия Динамо (Загреб), като водеха до 76-ата минута с гол на Иван Стоянов. След мача основният управител Красимир Балъков показа, че е удовлетворен от показаното инспекцията. В сряда Етър среща полския Лех (Познан), с който игра и на миналогодишната подготовка в Турция. Съперникът сега е на трето място в шампионата на Полша.

Двубоят ще бъде на „ Миракъл център “ в Лара от 16:30 ч. българско време (17:30 ч. местно), заяви административният шеф Страцимир Тинчев. Великотърновският отбор ще срещне поредно два полски отбора в инспекциите. На 26 януари (събота) той се изправя против Висла (Краков), който пък е осми в своето състезание.

Мачът ще бъде още веднъж в Лара от 14:30 ч. българско време (15:30 ч. местно). Последната инспекция е против немския Кемницер и е на 30 януари (сряда) със същия начален час, още веднъж на „ Миракъл център “.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР