Положението на Хамбургер ШФ не се подобри и след новата

...

При Хамбургер ШФ всичко изглежда решено

Положението на Хамбургер ШФ не се усъвършенства и след новата треньорска промяна. Този път тимът загуби с 1:2 при семейството си на Херта (Берлин) и седем кръга преди края на сезона в Бундеслигата остава в зоната на изпадащите на 8 точки от спасението. 17-ото проваляне на отбора от пристанищния град пристигна след поврат през второто полувреме.

Местните ентусиасти свършиха своята работа с радушна поддръжка, като изненадаха футболистите с топло посрещане още отвън стадиона. И домакините се понесоха на вълната на еуфорията и в 25-ата минута Дъглас Сантош вкара за 1:0.

Постепенно обаче същинското лице на Хамбургер ШФ още веднъж се появи и гостите от Берлин с лекост стигнаха до обрата. В 56-ата минута Валентин Лазаро изравни, а в 63-ата Саломон Калу беше прецизен за 2:1 в интерес на Херта.

These boys never give up ‍ #hahohe #HSVBSC 1-2 pic.twitter.com/Y5QkD4eVU9
— Hertha Berlin (@HerthaBSC_EN) March 17, 2018
До края столичани владееха самодейността, което единствено затвърди очевидното, а точно, че “шпортферайн” няма сили за знамение и играе последните си дуели в елита.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Бундеслига 27 кръг, събота 17 март  Хамбургер ШФ 1:2краен резулат  Херта (Берлин)