Полицията в Бобов дол задържа тримата мъже, които нахлуха в

...
Полицията в Бобов дол задържа тримата мъже, които нахлуха в
Коментари Харесай

Хванаха извергите, били и душили старица за 92 лв.

Полицията в Бобов дол задържа тримата мъже, които нахлуха в къщата на 86-годишна жена, след което я биха и душиха, с цел да вземат 92 лв..

Възрастната Елена Панчовска, която живее сама и е мъчно преносима, бе нападната от тримата маскирани мъже в нощта на 12 против 13 октомври.

„ След среднощ излязох от стаята до тоалетната, върнах се и си легнах. По едно време чух звук в стаята, светнах лампата и видях трима мъже с маски на лицата, ровеха по поставката за сервизи. Уплаших се, само че извиках: „ Какво вършиме? Кои сте? “. Единият ме хвана за гушата и стартира да ме души. Друг ме удряше в ребрата и съскаше: „ Къде са парите?! “. Опитах се да се изскубна от ръцете на този, дето ме беше хванал за гушата и ме стискаше крепко, само че не съумях. Аз се придвижвам с два бастуна. Къде да тичам? ", описа през сълзи 86-годишната жена.

След като взели парите на пенсионерката, тримата маскирани избягали.

След подаването на сигнала в полицията чиновниците подхванали незабавни оперативно-издирвателни дейности и причинителите към този момент са арестувани. Те са на 23, 24 и 27 години и са от Бобов дол.

Мъжете са известни на полицията с голям брой незаконни действия. 23-годишният е в изискванията на наложено му пробационно наказване, а 24-годишният е с условна присъда за осъществено закононарушение, обвързвано с опиати.

Работата по започнатото досъдебно произвеждане продължава, като тримата мъже са арестувани за 72 часа с прокурорско разпореждане.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР