Полицията намери наркотици в двама мъже от Враца. Единият влезе

...
Полицията намери наркотици в двама мъже от Враца. Единият влезе
Коментари Харесай

При полицейски проверки на МВР Враца откриха двама мъже с наркотици

Полицията откри опиати в двама мъже от Враца. Единият влезе в ареста за 24 ч., по двата случая са формирани досъдебнипроизводства.

На 20.05.2026г., в хода на профилирана интервенция за противопоставяне на незаконно държане на наркотични субстанции, в гр.Враца, е осъществена инспекция на 24- годишен лидер на лек автомобил.

При обиска е открито пликче съдържащо 8 грама кокаин.

Пробата за приложимост на наркотични субстанции, осъществена с техническо средство отчела позитивен резултат на кокаин и метамфетамин.

Образувано е досъдебно произвеждане.

В рамките на същата интервенция е осъществена инспекция в апартамент в гр.Враца, населяван от 38-годишен мъж.

Намерени са 17 пликчета, съдържащи общо 30 грама кокаин и 50 грама метамфетамин.

Образувано е досъдебно произвеждане. Мъжът е арестуван в районно управление (на МВР) Враца.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР