Полицай, охранявал протеста на ПП пред парламента, е починал, съобщи

...
Полицай, охранявал протеста на ПП пред парламента, е починал, съобщи
Коментари Харесай

МВР: Полицай, охранявал протеста на ПП пред парламента, е починал

Полицай, охранявал митинга на Политическа партия пред Народното събрание, е умрял, заяви първо бТВ.

 

Починал е от терзание, споделиха за Епицентър.бг негови сътрудници.

 

 

Полицай, охраняващ митинга, който се организира пред Народното събрание, е умрял. От ЦСМП оповестиха за NOVA, че са получили сигнал в 07.15 ч., като колата за спешна помощ е била на място в 07.20 ч. Става въпрос за 50-годишен мъж със сърдечен арест. Спешният екип го реанимирал на място и е откаран в " Пирогов ". От Министерство на вътрешните работи потвърдиха, че по-късно мъжът е умрял. 

 

Тази заран коли и депутати на Политическа партия блокираха входовете към служебния паркинг на Народното събрание в символ на поддръжка към кмета на Варна Благомир Коцев.

 

Рано тази сутрин ПП стопираха достъпа до служебния паркинг на Народното събрание.

 

" Входовете, през които, без да слизат от колите на НСО, Борисов и Пеевски се озовават в пленарна зала ", осведоми Лена Бориславова за протестната акция.

 

„ Целта ни е да кажем, че през 2025 година не може да имаме политически пандизчии в България. Не е обикновено четирима души без неоправдателна присъда да стоят към този момент втори месец в ареста с право по един час дневно на слънчева светлина и са хапани от дървеници несъмнено по 20 пъти на вечер “, сподели пред bTV Кирил Петков, който е облечен с тениска с надпис „ Свобода за Благо! “.

 


 

Очаквайте детайлности

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР