И тримата работници на Агенция Пътна инфраструктура (АПИ), пострадали при

...
И тримата работници на Агенция Пътна инфраструктура (АПИ), пострадали при
Коментари Харесай

И тримата работници на АПИ, пострадали при катастрофата край Ботевград, са с опасност за живота

И тримата служащи на Агенция " Пътна инфраструктура " (АПИ), потърпевши при злополуката край Ботевград, са с заплаха за живота, оповестиха от Центъра за незабавна здравна помощ (ЦСМП).

Мъж на 19 година е с открити фрактури на низък и горен крак, като незабавният екип го е транспортирал в Университетската многопрофилна болница за интензивно лекуване " Софиямед ".

Другият мъж, който е на 46 година, също е с открити фрактури. Той е превозен в Университетската многопрофилна болница за интензивно лекуване " Царица Йоанна – ИСУЛ ".

С заплаха за живота е и 50-годишен мъж, който е превозен в Университетската многопрофилна болница за интензивно лекуване (УМБАЛ) " Св. Анна " с черепно-мозъчна контузия и в кома. По-рано през днешния ден от болничното заведение оповестиха, че той е с тежки фрактури на двете подбедрици.

Инцидентът е станал към 13:30 ч. Трима служащи на пътната организация са били блъснати от 69-годишен водач, до момента в който почистват шубраци при пети километър на Околовръстния път на Ботевград в посока София. Шофьорът е минал през предпазни конуси, блъснал е тримата служащи и още една кола, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР