Полицаи са нападнати снощи в ромската махала в Провадия. Екипът

...
Полицаи са нападнати снощи в ромската махала в Провадия. Екипът
Коментари Харесай

Роми нападнаха полицаи в Провадия


Полицаи са нападнати нощес в ромската махала в Провадия. Екипът бил там по сигнал за мощна музика. Инцидентът е станал малко след 22:00 ч.

Полицаите откриват, че пред частен дом мъж във очевидно нетрезво положение е изнесъл тонколоните на музикалната си уредба и е усилил музиката, оповестява Българска национална телевизия.

Въпреки предизвестието, мъжът жестоко отхвърля да спре уредбата, отхвърля да даде документ за идентичност и стартира да се държи нападателно.

Когато служителите на реда задържат мъжа, от къщата излиза жена с секира и нанася удари на единия полицейски чиновник. В мелето се включват още трима души. След намесата на другия служител на реда, абсурдът е преустановен.

Пострадалият полицейски чиновник е откаран в болница „ Св.Анна ” във Варна. Той е с травми на гръдния панер, главата, лявата ръка и гърба.

Двама от причинителите, 31-годишният Велизар М. и 24-годишната Фатме М. са арестувани. Те са с престъпни прояви. Издирват се и другите участници в дръзкото нахлуване над служители на реда.

По случая е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Окръжната прокуратура във Варна.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР