Политическа партия Възраждане е внесла иск в Съда на Европейския

...
Политическа партия Възраждане е внесла иск в Съда на Европейския
Коментари Харесай

"Възраждане" са внесли в Люксембург иск срещу присъединяването ни към еврозоната

Политическа партия " Възраждане " е внесла иск в Съда на Европейския съюз в Люксембург , оспорващ законността на решението за присъединение на България към еврозона та. Това заяви водачът на партията Костадин Костадинов по време на среща с обществеността в Силистра .

В иск овата молба се оспорва законността на решението за присъединението, като съгласно " Възраждане " страната не дава отговор на нужните критерии. Костадинов акцентира, че дейностите на ръководещите са в нарушаване на европейските контракти.

" България не дава отговор на критериите, а дейностите на ръководещите са в нарушаване на европейските контракти, " съобщи Костадинов, представен от БНР.

Паралелно с юридическите дейности, " Възраждане " провежда и нов митинг , плануван за тази събота. Основната цел на митинг ната акция е свалянето на държавно управление то, добави водачът на партията.
Прогнози за политическата конюнктура
Костадинов разяснява и настоящата политическа обстановка, като съобщи, че съгласно него съществува спор сред Бойко Борисов и Делян Пеевски. Той предвижда, че нови избори са вероятни до края на годината или при започване на идната.

Лидерът на " Възраждане " акцентира значимостта на високата изборна интензивност, която съгласно него е основна, с цел да не разреши " корпоративният и купеният избор " да дефинират бъдещето на страната.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР