Покрив се срути и затисна двама души в пернишкото село

...
Покрив се срути и затисна двама души в пернишкото село
Коментари Харесай

Покрив се срути и затисна двама души в пернишкото село Дивотино, единият загина

Покрив се срути и затисна двама души в пернишкото село Дивотино. Един човек е умрял при сриването научи „ Мироглед “.

Тялото му е намерено преди минути. За благополучие, от постройката е изваден и един оживял. Той е закаран за обзор в пернишката болница, настояват осведомени.

„ Цяло знамение е, че е оживял. Рухнало е огромно количество бетон “, разясняват хора в селото. Спасителните екипи от пожарната обаче търсят още един човек. Предполага се, че под рухналия покрив са били трима, а не двама души. Жертвата и потърпевшия са строители.

Както по-рано съобщихме, частна строителна компания е извършавала градежа. Трагедията се разигра през днешния ден към 13,30 ч. При наливане на бетон се срути покрива на къща на ул. 11 в селото и бяха затиснати хора.

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР