Пожар е възникнал около 17,30. днес в депото за битови

...
Пожар е възникнал около 17,30. днес в депото за битови
Коментари Харесай

Пожар възникна в депото за отпадъци край Цалапица

Пожар е зародил към 17,30. през днешния ден в депото за битови боклуци в Цалапица. Огънят е обхванал повърхност от към 400 квадратни метра.

Дежурните от " Общинска защита " - Пловдив незабавно са подали сигнал, на който от Регионалната дирекция " Пожарна сигурност и отбрана на популацията " са реагирали неотложно, оповестява Българска национална телевизия. На място са изпратени 4 противопожарни автомобила, които към този момент са овладели огъня.

По гледище на кмета на Пловдив Костадин Димитров компании се включват с тежка техника за запръстяване на терена. На място са и водоноски на Оперативна програма " Чистота ".

Мобилната станция на РДПБЗН към този момент е направила замервания, като не са регистрирани покачвания на фини прахови частици във въздуха.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР