Подобни занятия ще се провеждат цяла година, обеща директорът на

...
Подобни занятия ще се провеждат цяла година, обеща директорът на
Коментари Харесай

Екшън край жк „Меден рудник”: Ченгета насочиха пистолет към свой колега, арестуваха го показно

Подобни занятия ще се организират цяла година, даде обещание шефът на ОДМВР-Бургас

Униформени от ОДМВР-Бургас насочиха револвер към собствен сътрудник и го арестуваха зрелищно край бургаския жк " Меден рудник ". " Акцията " бе част от тренировки, които ще се организират до края на годината.

Професионални образования на чиновниците от ОДМВР-Бургас се организират от през днешния ден на територията на региона. На полицейския полигон в м.с. Върли бряг по-рано денем започнаха първите тренировки, които касаят насилственото прекъсване на транспортни средства посредством прилагане на така наречен „ шипове ”, както и похвати за задържане, дейности и асортимент на средствата при обстановка, в която се постанова да се счупи стъкло на автомобил.

На тренировката участва шефът на ОДМВР-Бургас старши комисар Емил Павлов. „ Обучението е разпоредено от Министерството на вътрешните работи, то е напълно на практика ориентирано. Целта е сътрудниците да са по-уверени при потреблението на помощни средства и физическа мощ. Няма да преминем към следващ стадий от тренировката, до момента в който не сме уверени, че всеки един чиновник не е сигурен в уменията си. Ще бъдат подготвени чиновниците от ППД, Пътен надзор и униформения състав, който всеки ден е на терен и се сблъсква с сходни обстановки. Занятията ще се организират през цялата година ”, сподели старши комисар Павлов.

Повече вижте във видеото:

Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР