Подложен на изпитание е моят личен, обществен и политически авторитет,

...
Подложен на изпитание е моят личен, обществен и политически авторитет,
Коментари Харесай

Има ли „Величие“ „пробити“ депутати: Николай Марков поиска извинение от Ивелин Михайлов

П одложен на тестване е моят персонален, публичен и политически престиж, както и на моите сътрудници, от изказванията на Ивелин Михайлов по отношение на това, че в парламентарната група (ПГ) на „ Величие “ има „ пробити “ депутати, които по някакъв метод са под въздействие на някаква информация или подвластни от външни въздействия, без значение какви са те. Това съобщи в изказване пред медиите в Народното събрание ръководителят на ПГ на „ Величие “ Николай Марков.

В тази връзка той прикани Михайлов да се извини за казаното и има вяра, че той ще откри сили да го направи. 

Още повече, че направих персонална среща с него и депутатите и го попитах пред всички дали има данни, които може да даде на мен, на медиите или на прокуратурата за сходни въздействия, изясни Марков. По думите му Михайлов е споделил, че няма. 

Извинението е нужно, с цел да можем да продължим „ на крепко “ и повече да няма сходни подозрения, тъй като репутационната вреда на „ Величие “ стана прекомерно огромна, акцентира Николай Марков. 

Не пропускайте най-важните вести - последвайте ни в 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР