Подкрепата за Украйна е подкрепа за нашата сигурност.Всички в последните

...
Подкрепата за Украйна е подкрепа за нашата сигурност.Всички в последните
Коментари Харесай

Габриел: България категорично осъжда действията на Хамас

Подкрепата за Украйна е поддръжка за нашата сигурност.

Всички в последните дни следим обстановката в Израел. България изрично осъжда терористичната организация „ Хамас ".

Сега би трябвало да следим филантропичната обстановка и рисковете в световен проект.

Това съобщи вицепремиерът и министър на външните работи Мария Габриел, съобщи кореспондент на БГНЕС.

Габриел означи, че на този стадий България не е страната, накъдето би се насочил мигрантски поток от Близкия изток. „ В непрекъснат контакт сме с посолствата в целия район ", акцентира тя.

За Габриел е значимо България да продължи да бъде благонадежден и приближен сътрудник на нашите съдружници.

По думите ѝ от ден първи на всяка една протичаща се рецесия с министър-председателя акад. Николай Денков имат съвършена връзка и съгласуваност. „ Вярвам, че тъй като имаме този добър разговор и ясна визия, по тази причина се получава и тази съгласуваност ", уточни тя.

Външният министър добави, че би следила деликатно президентските избори в Съединени американски щати и не би бързала с изводите.

Габриел изрази мнение, че бизнесът е деен, той търси интензивно обществените институции, които би трябвало да бъдат самодейни, подавайки информация още в самото начало.

„ Факт е, че би трябвало да има информационна акция във връзка с еврото, би трябвало да успокоим страховете на хората ", съобщи тя и добави, че би трябвало да се направи старания да се изясни с налични думи на жителите.

Очаквайте детайлности. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР