Подиграва ли се някой стилист в bTV с водещите, отмъщава

...
Подиграва ли се някой стилист в bTV с водещите, отмъщава
Коментари Харесай

Разчистват сметки в bTV, Сашо Кадиев ли е под ножа СНИМКИ

Подиграва ли се някой стилист в bTV с водещите, отмъщава ли си или просто Сашо и Деси минават стремително на лятна вълна, питат се фенове на предаването " Преди обед ". Повод за това стана тоалетът на водещия Александър Кадиев преди дни.



Синът на Катето Евро цъфна в националната телевизия с тениска и къси къси панталони, подхождащи повече за домашно облекло, в сравнение с за телевизионно предаване.



Облеклото на Кадиев очевидно не му беше комфортно и още от началото на предаването той стартира да кръстосва крайници и да се намества на стола. Въпреки опитите си да се прикрие, късите къси панталони излагаха на показ от горната страна до долу краката на Кадиев.



Стайлингът на сина на Катето Евро провокира неспокойствие и в обществените мрежи, където консуматори се майтапят, че водещият го е подкарал на уволняване, щом излиза такава в народен ефир.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР