Победителят от последния сезон на риалити формата – , разкри

...
Победителят от последния сезон на риалити формата – , разкри
Коментари Харесай

Какво направи с голямата награда? Давид от Биг Брадър най-после разкри истината Звезди

Победителят от последния сезон на риалити формата , разкри по какъв начин е постъпил със извоюваната парична премия и какви са бъдещите му проекти. В свое присъединяване в предаването „ На кафе “ той опроверга слуховете, че е пропилял парите. Напротив, Давид показа, че освен е запазил сумата, само че и е съумял да я усили.

 
Ето къде ще отидат парите от „ Биг Брадър “

„ Още не съм изхарчил парите от „ Биг Брадър “. Изкарах и още малко, които ще влагам в пекарната ми “, съобщи той.

Основната цел пред риалити звездата е да реализира своята огромна фантазия – откриването на лична пекарна. Той работи интензивно по този план през последните месеци и се надява да го осъществя скоро.

„ Планирам да я открия тази година “, удостовери въодушевено Давид.

А какво се случва в любовта?

Освен професионалните си упоритости той засегна и персоналния си живот. В отговор на въпрос от водещата Джуджи дали с приятелката му Анастасия обмислят женитба, Давид избра да не дава съответен отговор и резервира детайлностите за себе си.

Към момента фокусът на спечелилия от „ Биг Брадър “ остава напълно върху стартирането на неговия бизнес. Ако проектите му се осъществят, скоро той ще посреща клиенти не от екрана, а в своята пекарна.

 
Снимки: Instagram
Източник: woman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР