победи с 3:2 Фарул Констанца като гост в четвъртата си

...

Черно море пречупи румънци с гол в последната минута

победи с 3:2 Фарул Констанца като посетител в четвъртата си контрола от зимната подготовка. Евгений Сердюк осъществя двете попадения за " моряците " през първата част, а домакините изравниха през вторите 45 минути. Крайното 3:2 оформи в 90-ата минута.

Черно море поведе в резултата още в първата минута. Евгений Сердюк пресира вратаря на домакините, който сгреши, и нападателят на варненци вкара за 1:0. В третата минута варненци можеха да вкарат втори гол, откакто Вилела проби отляво, нахлу в пеналта и стигна чак до гредата, само че пасът му към Велислав Василев не сполучи.

5-ата минута Евгений Сердюк вкара за 2:0. Виктор Попов подаде на нападателя, който доста технично пое токата и я насочи в мрежата на домакините за повторно.
В 20-ата минута Велислав Василев бе изведен добре отдясно, само че не съумя да насочи топката в очертанията на вратата. Малко по-късно Соула опита удар отблизо, само че топката срещна тялото на защитник.

До края на първата част чисти положения пред двете порти липсваха.

В 55-ата минута Ангел Ангелов проби отдясно, нахлу в наказателното поле и от дребния пеналт потърси Евгений Сердюк, само че тъкмо преди да нанесе удар, топката бе избита.
6 по-късно Фарул понижи резултата. Адриан Петре осъществя дузпа, отсъдена за нарушаване против Стефан Бодистеану. В 76-ата Фарул стигна до тъждество посредством Йонут Кожукаро.

В 82-рата минута Светослав Николов опита удар от границата на наказателното поле, само че топката мина около гредата.

В 90-ата Денислав Ангелов с глава оформи крайното 3:2 след страховит пас на Стефан Велев.
 Нидерландец кара проби в Черно море Нидерландец кара проби в Черно море 31 яну | 13:45  Илиев: Надяваме се в понеделник Курьор да е тук, продължаваме да търсим външен халф Илиев: Надяваме се в понеделник Курьор да е тук, продължаваме да търсим външен халф 29 яну | 18:56  Черно море стигна до класическа победа над Черноморец (Балчик) Черно море стигна до класическа победа над Черноморец (Балчик) 29 яну | 16:09  Черно море задържа халф до края на сезона Черно море задържа халф до края на сезона 29 яну | 09:24  Черно море търси нов флангови футболист от чужбина Черно море търси нов флангови футболист от чужбина 28 яну | 13:27  Елитен съветски отбор прати оферта за халф на Черно море Елитен съветски отбор прати оферта за халф на Черно море 26 яну | 02:17  Черно море завоюва две награди от анкетата Черно море завоюва две награди от анкетата "Спортист на Варна " 25 яну | 12:10  Илиев: Пристигат предложения за наши играчи, които могат да се отразят на представянето ни напролет Илиев: Пристигат предложения за наши играчи, които могат да се отразят на представянето ни напролет 25 яну | 09:50 Още от БГ Футбол  Николай Киров: Въпреки успеха, има неща, върху които би трябвало да се замислим Николай Киров: Въпреки успеха, има неща, върху които би трябвало да се замислим 2 фев | 17:30 198 0  eDynamix завоюва домашния efbet Winter Masters шампионат в Стара Загора eDynamix завоюва домашния efbet Winter Masters шампионат в Стара Загора 2 фев | 17:23 335 0  Дреновец победи юношите на Монтана Дреновец победи юношите на Монтана 2 фев | 17:15 427 0  Кметът на Сандански откри Кметът на Сандански откри "Вихрен къп " 2 фев | 17:05 378 0  Контролите на отборите от efbet Лига Контролите на отборите от efbet Лига 2 фев | 17:00 42425 15 Виж всички Водещи Новини  Официално: Димитър Бербатов се кандидатира за президент на БФС Официално: Димитър Бербатов се кандидатира за президент на БФС 2 фев | 13:37 12165 190  ЦСКА 1948 обърна косовари в последните три минути и стигна до нов триумф на лагера си в Турция ЦСКА 1948 обърна косовари в последните три минути и стигна до нов триумф на лагера си в Турция 2 фев | 16:50 8641 23  Официално: Лудогорец продаде Мавис Чибота на водача в Израел Официално: Лудогорец продаде Мавис Чибота на водача в Израел 2 фев | 15:24 8252 32  По самодейност на почитателите: ЦСКА - София отваря дарителска сметка По самодейност на почитателите: ЦСКА - София отваря дарителска сметка 2 фев | 14:52 9107 155  Владимир Илиев пред Sportal.bg: Болно ми е, че страната с години не обръща внимание на биатлона! Владимир Илиев пред Sportal.bg: Болно ми е, че страната с години не обръща внимание на биатлона! 2 фев | 07:55 12386 29 Класиране Програма