победи с 1:0 в среща от 11-ия кръг на Югозападната

...

Перун с важна победа, Гранит завърши мача с 9 души

победи с 1:0 в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига. Победата бе едвам втора от началото на сезона за тима от Кресна, който към този момент има 8 точки в актива си. Единственият и надвит гол осъществя Иван Георгиев в средата на второто полувреме. За Перун още веднъж не игра контузеният голмайстор-ветеран Атанас Топалов.

Гостите приключиха мача с двама души по-малко, откакто техни футболисти получиха червени картони от рефера Иво Андреев. Още в 16-ата минута Петьо Атанасов изгърмя за два жълти картона, а в последната минута Люцкан Люцканов получи червен картон.

А единствено дни откакто бяха осъдени с отнемане от домакинство за 6 мача, публиката от Владая провокира напрежение и в Кресна и се наложи срещата да бъде прекратена за 5 минути в 83-ата минута.

В идващия кръг Перун ще гостува на Чепинци, а Гранит ще одобри на безпристрастен терен. Югозападна Трета лига 11 кръг, събота 17 октомври  Перун (Кресна) 1:0краен резулат  Гранит (Владая)