Победата над Ливърпул с 4:0 над Барселона в Шампионската лига

...

Вайналдум вкара в минутите на Джерард и Шмицер от 2005-а г.

Победата над Ливърпул с 4:0 над Барселона в Шампионската лига подсети за великия край на шампионата в Истанбул през 2005 година. Тогава "червените " съумяха да се доберат до три гола през втората част на дуела, откакто през първата бяха инкасирали три.

Сега на "Анфийлд' Ливърпул вкара за 2:0 и 3:0 посредством Джорджинио Вайналдум, само че минутите бяха маркови - 54-ата и 56-ата.

Това са и точните минути на головете на Стивън Джерард и Владимир Шмицер за 1:3 и 2:3 против Милан през 2005 година За 3:3 вкарва Чаби Алонсо от дузпа.

Сега пък решителния гол пристигна след гениалния корнер сред Алекзандър-Арнолд и Дивок Ориги.

Istanbul, 2005:
⚽ 54’ Gerrard
⚽ 56’ Smicer

Anfield, 2019:
⚽ 54’ Wijnaldum
⚽ 56’ Wijnaldum

When @LFC won the trophy in Istanbul, goals were scored in the 54th and 56th minutes.

Wijnaldum's two goals tonight were scored in (you guessed it) the 54th and 56th minutes. pic.twitter.com/bWptv6nVkI