Победа с умопомрачителното 30:0 записа Дунав (Лом) срещу Партизан (Доктор

...

Умопомрачителна победа с 30:0 в българския футбол

Победа с умопомрачителното 30:0 записа Дунав (Лом) против Партизан (Доктор Йосифово). Мачът бе от следващия кръг на регионалната група на Монтана - четвъртото равнище във футбола у нас.

Николай Николов вкара цели 8 гола, а Пиер Пиеров и Мирослав Якимов - по 7. Валентин Николов се отличи с хеттрик, с два гола се регистрира Боби Симеонов, а по един прибавиха Денислав Господинов, Сергей Георгиев и Богомил Василев.

" Вратар имаше ли? ", " Да ме бяхте взели, че и аз да вкарам няколко гола " - са единствено част от мненията към обявата в страницата на Дунав (Лом) във " Facebook " след впечатляващата победа.

Скромният тим от Лом и Искър 23 (Николово) имат по 7 победи досега в шампионата, като не са изгубили нито точка. Партизан (Доктор Йосифово) е финален със седем следващи загуби и голова разлика 1:81.
Източник: fakti.bg