Пловдивчанка опита да се самоубие, като пререже вените на ръцете

...
Пловдивчанка опита да се самоубие, като пререже вените на ръцете
Коментари Харесай

Жена опита да си пререже врата до Младежкия хълм в Пловдив, била самотна

Пловдивчанка опита да се самоубие, като пререже вените на ръцете си и по-късно на врата. Кървавият случай е станал в глуха уличка до Младежкия рид, научи  TrafficNews.bg.

На плашещата картина се натъкнал инцидентен минувач. Мъжът забелязал тялото на дамата да лежи до оградата на къща. Приближавайки, забелязал кръвта и незабавно се притекъл на помощ. Повикал Бърза помощ и полиция.

За минути колата за спешна помощ била намясто. Медиците превързали раните на пловдивчанката и незабавно е отвели в болница. В лечебното заведение тя претърпяла интервенция.

Идвайки в схващане, тя разказала, че е самотна и не й се живеело повече. Оказало се, че дамата е на 66 години и водила бездомнически метод на живот. Често се навъртала в региона на Младежкия рид.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР