Пловдив е в очакване на хилядите, които ще пристигнат за

...
Пловдив е в очакване на хилядите, които ще пристигнат за
Коментари Харесай

Пловдив в очакване на големия спектакъл!

Пловдив е в очакване на хилядите, които ще дойдат за формалното разкриване на Европейската столица на културата, от ранни зори в последния работен ден на седмицата тече подготовка за кулминационната точка на празника, която ще е на 12 януари - събота, съобщи кореспондент на Plovdiv24.bg , който през днешния ден се разноски по главните направления през днешния ден.

Полиция и коли за спешна помощ към този момент са на пост, на ключови места се раздават листовки с цялостната стратегия за откриващия уикенд, неповторимата пътуваща изложен с елементи от Берлинската стена се трансформира към този момент се трансформира в атракция за пловдивчани и гостите на града. Квартал " Капана " и Стария град одобряват първите туристи от предстоящата вълна през почивните дни, заредена е и атрактивната шатра с храни и напитки край площад Централен.

Сградата на Централна поща пък се е трансформирала в една огромна гримьорна и съблекалня за артистите и доброволците, които ще вземат присъединяване в спектакъла  " Ние сме всички цветове ". Какво тъкмо е залегнало в огромната стратегия на откриването - четете ТУК!
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР