Плевенчани отново са първи на поредния фестивал по полицейска лична

...

Отлично представяне на плевенските полицаи на Републиканското първенство по карате за служители на МВР

Плевенчани още веднъж са първи на следващия фестивал по полицейска персонална отбрана и карате, проведено от полицейската спортна асоциация на Министерство на вътрешните работи. Турнирът се организира на 16-ти септември в град Панагюрище в спортната зала „ Арена Асарел “. В конкуренцията са взели участие 10 тимове от разнообразни структурни подразделения на Министерство на вътрешните работи. На първо място в дисциплината „ кумите “ категория „ до 75 кг “ се класира Евгени Михайлов – чиновник на районно управление (на МВР) Кнежа. Трети в дисциплината „ кумите “ в категория „ + 84 кг “ стана Николай Георгиев – чиновник в бранш „ Пътна полиция “ при ОДМВР – Плевен. Победителите завоюваха медали.
Източник: dnews.bg