Пет от глобите на шофьора, причинил смъртта на 23-годиишна жена

...
Пет от глобите на шофьора, причинил смъртта на 23-годиишна жена
Коментари Харесай

Лъсна името и шокиращото досие на дрогирания тираджия, убил млада жена на „Тракия“ СНИМКИ

Пет от санкциите на водача, предизвикал гибелта на 23-годиишна жена на АМ „ Тракия “ са за превишена скорост на стойност 1100 лв., оповестява bTV. В три от случаите 24-годишният Господин Господинов е глобен с по 100 лв..

Веднъж му е била наложена санкция от 600 лв. за скорост над 30 километра в час в обитаемо място.

Петата глоба е на стойност 200 лв., още веднъж за превишена скорост.

Както БЛИЦ заяви, случаят стана на 27 септември към 10:50 часа на 236 км на Автомагистрала „ Тракия “ в посока София. При него почина жена на 23 години, а трима души пострадаха, откакто камион блъсна лек автомобил в спешната лента на Автомагистрала „ Тракия “.

Шофьорът на камиона е дал позитивен тест за приложимост на метамфетамин. Досега той е бил глобен с фишове 21 пъти за разнообразни нарушавания като скоростни режими, невключени светлини на автомобила, непреминат механически обзор.

(Снимки: ОДМВР-Сливен)

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР