Пещера (Галата) победи с 2:1 като гост Левски (Чепинци) в

...

Пещера удари Левски

Пещера (Галата) победи с 2:1 като посетител Левски (Чепинци) в другарска среща. Заслужен триумф за селекцията на Ивайло Петков. Футболистите му нанесоха своя удар единствено за 5 минути. 180 секунди преди почивката, Младен Николаев засече с глава центрирана топка и тя се укроти в мрежата. Радослав Радославов пък стреля неспасяемо от 20 метра в 47-ата минута. Домакините осъществиха почетното попадение в средата на втората част, когато Теодор Ганчев вкара дузпа. Още обстановки имаше пред двете порти. Малко бяха обаче головите положения. Най-чистото пропиля Младен Северинов от гостите.
 Витоша (Бистрица) вкара девет пъти на Пещера (Галата) Витоша (Бистрица) вкара девет пъти на Пещера (Галата) 5 фев | 20:09  Младен Сергеев: Пещера (Галата) е финансово подсигурен до края на шампионата Младен Сергеев: Пещера (Галата) е финансово подсигурен до края на шампионата 3 фев | 17:36  Надежда (Доброславци) вкара четири пъти на Пещера (Галата) Надежда (Доброславци) вкара четири пъти на Пещера (Галата) 29 яну | 14:13  Дубълът на Септември (София) победи Пещера (Галата) в контрола Дубълът на Септември (София) победи Пещера (Галата) в контрола 22 яну | 14:48  Локомотив (Мездра) победи Левски (Чепинци) в контрола Локомотив (Мездра) победи Левски (Чепинци) в контрола 15 яну | 14:13 Още от БГ Футбол  Валери Божинов: Божинката постоянно е до мен - вие не го виждате, само че той е тук Валери Божинов: Божинката постоянно е до мен - вие не го виждате, само че той е тук 13 фев | 14:06 28 0  11-те на Арда и Лудогорец, Спас Делев титуляр за 11-те на Арда и Лудогорец, Спас Делев титуляр за "орлите " 13 фев | 14:05 4604 29  Защитник на Етър ще играе със шина Защитник на Етър ще играе със шина 13 фев | 14:01 70 0  Шест години без Трифон Иванов! БФС, ЦСКА - София и ЦСКА 1948 уважиха паметта на стоманения бранител Шест години без Трифон Иванов! БФС, ЦСКА - София и ЦСКА 1948 уважиха паметта на стоманения бранител 13 фев | 13:47 368 0  Белчев: Очаквам да излезем и да покажем добра игра против Лудогорец Белчев: Очаквам да излезем и да покажем добра игра против Лудогорец 13 фев | 12:20 826 2 Виж всички Водещи Новини  11-те на Арда и Лудогорец, Спас Делев титуляр за 11-те на Арда и Лудогорец, Спас Делев титуляр за "орлите " 13 фев | 14:05 4604 29  Страхотен Алберт с най-хубаво персонално достижение на Олимпийски игри, злато за Одермат Страхотен Алберт с най-хубаво персонално достижение на Олимпийски игри, злато за Одермат 13 фев | 10:06 20273 43  Милан 1:0 Сампдория, вратарят на Милан 1:0 Сампдория, вратарят на "росонерите " с асистенция 13 фев | 13:30 3838 9  “Червена ” България чака мощен пролетен старт “Червена ” България чака мощен пролетен старт 13 фев | 07:06 18760 244  Супербоул LVI на стадион за над 5 милиарда и в борба за дебютен успех Супербоул LVI на стадион за над 5 милиарда и в борба за дебютен успех 13 фев | 07:53 13458 20 Класиране Програма