Пешеходец е загинал на място, след като е бил ударен от автомобил в пловдивското село Поповица
Пешеходец е умрял на място в село Поповица, откакто е бил ударен от автомобил, до момента в който пресича основния път в селото, споделиха за Българска телеграфна агенция от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Пловдив. Инцидентът е станал малко преди 12:00 часа през днешния ден, а пристигналият на място екип на " Спешна помощ " е установил гибелта на пешеходеца.
По данни на полицията не е открит алкохол в кръвта на лидера на автомобила.
Млада жена почина при пътен случай през вчерашния ден сутринта на ул. " Ландос " в Пловдив.
По данни на полицията не е открит алкохол в кръвта на лидера на автомобила.
Млада жена почина при пътен случай през вчерашния ден сутринта на ул. " Ландос " в Пловдив.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




