Пеевски в момента има едно голямо предимство пред Ахмед Доган.Служебният

...
Пеевски в момента има едно голямо предимство пред Ахмед Доган.Служебният
Коментари Харесай

Голямо предимство на Пеевски пред Доган посочи журналист

Пеевски сега има едно огромно преимущество пред Ахмед Доган.

Служебният кабинет “Главчев ” чува ръководеното от него Движение за права и свободи.

На няколко пъти заложения въпрос „ Кой ще завоюва – Ахмед Доган или Делян Пеевски “, журналистът от 24rodopi.com Илхан Андай отговори: Етносът губи!

Темата бе съществена в 20-минутния диалог в предаването “Без искания ” по радио „ Дарик “.

Журналистът изрази терзанието си, че заинтригувани лица вкарали етническата тематика във войната сред Рамадан Аталай и Делян Пеевски. До етнизиране на решения на Централен съвет на Движение за права и свободи не трябва да се стига.

Според него още няма аритметика, която да осмисля свикването на съвещание на Централния съвет.

Опитът за предизвикателство на война сред почетния ръководител Ахмед Доган и ръководителя Делян Пеевски е вреда за Движение за права и свободи, а в случай че се стигне до такава губеща ще е освен партията, само че и смесените райони за доста години напред.

Журналистът разгласи, че Пеевски е “издействал ” 7 регионални шефове и служебният кабинет “Главчев ” чува ръководеното от него Движение за права и свободи.

„ На въпрос по какъв начин се “издействат ” регионални шефове, Андай изясни, че е употребявал тази дума журналистически, с цел да е атрактивно за слушателите, само че посочи: “Издействане - приказваме за едно служебно държавно управление сега, което има чуваемост откъм партия Движение за права и свободи за решение на проблеми в избрани региони на страната. Този кабинет чува ръководеното от Делян Пеевски Движение за права и свободи ”, сподели Илхан Андай.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР