Първата ракета на България в мъжкия тенис Григор Димитров ще

...
Първата ракета на България в мъжкия тенис Григор Димитров ще
Коментари Харесай

Григор Димитров ще изиграе първия си двубой на Ролан Гарос във вторник следобед

Първата ракета на България в мъжкия тенис Григор Димитров ще изиграе във вторник следобяд своя първи дуел от главната скица на тазгодишния Ролан Гарос, стана ясно от оповестената стратегия за 30 май.

Поставеният под №28 Димитров, който единствено преди няколко дни игра край на шампионата в Женева, ще се изправи в първия кръг против казахстанския квалификант Тимофей Скатов в финален дуел от програмата на Корт №13.

Мачовете там ще стартират в 12.00 часа българско време, а преди да пристигна време за срещата на Григор кортът ще бъде сцена на конфликтите Николас Джари - Уго Делиен, Линда Носкова - Данка Ковинич и Сорана Кърстя - Жасмин Паолини.

Това значи, че дуелът сред Григор Димтров и Тимофей Скатов по всяка възможност ще стартира след 17.00 часа българско време.

Най-добрият ни тенисист към този момент дойде в Париж, като в днешния ден организира и първата си подготовка на комплекса " Ролан Гарос " под наблюдението на своя треньор Дани Валверду.





Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР