Първа атомна спечели с 5:1 срещу Бутан (Бутан) в първата

...

Първа атомна разби Бутан в контрола

Първа атомна завоюва с 5:1 против Бутан (Бутан) в първата си контрола, играна в Козлодуй. Герой на мача стана Пламен Венелинов, забил четири от головете за домакините. Първата половина на дуела не предвещаваше този погром. До почивката борбата беше равностойна.

Гостите откриха резултата в 10-ата минута, посредством някогашния нападател на Първа атомна – Благовест Иванов. Пропуснаха и още две положения. В 16-ата минута Венелинов изравни. При този резултат приключи първата част. Наказателната акция на 23-годишния козлодуйски нападател продължи през второто полувреме с попаденията му в 55-ата, 68-ата и 73-ата минута. Още дузина голови благоприятни условия пропиля селекцията на. Секунди преди края Александър Герасимов фиксира окончателното 5:1.