Въпреки че пропусна решителен наказателен удар при загубата на Бундестима

...
Въпреки че пропусна решителен наказателен удар при загубата на Бундестима
Коментари Харесай

Трагичният герой за Германия призна за кошмара с пропуснатата дузпа

Въпреки че пропусна съдбоносен углавен удар при загубата на Бундестима от Парагвай в понеделник на 1/16-финалите на Световното състезание по футбол, немският бранител Йонатан Та още веднъж би взел участие в осъществяване на дузпи.

" Бих го направил още веднъж идващия път! С цялостна увереност и убеденост, че ще вкарам за Германия ", написа той в Instagram.

Все още мисли за пропуснатата дузпа обаче призна Та.

" Тази пропусната дузпа ми е минавала през главата хиляди пъти и се опитваш по някакъв метод да я пратиш в мрежата в мозъка си. Но действителността е, че топката не влезе. И това боли ", сподели той.

Разочарован и печален от елиминацията на 1/16-финалите е той, добави самият защитник.

" Отборът, нашата страна и всички, които поддържат немския футбол, се надяваха на доста повече ", написа той.

За отдръпване от националния тим не мисли 30-годишният Та, стана ясно от негово подмятане.

" Ние като тим ще продължим напред и аз също ще продължа, без значение какво се случи! "

В героя на Германия щеше да се трансформира бранителят на Байерн, в случай че негово попадение в продълженията за 2:1 не беше анулирано. При резултат 1:1 приключи мачът, а разногласието за осминафиналите стигна до дузпи, където с 4:3 завоюва Парагвай.
 Австрия приготвя специфичен проект за неутрализирането на Ламин Ямал
Австрия приготвя специфичен проект за неутрализирането на Ламин Ямал

Селекционерът на австрийците разгласи ограничението на испанската млада звезда за главен приоритет
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР