„Първа Атомна“ допусна загуба от отбора на „Академия Ботев“ /Враца/

...

„Първа Атомна“ загуби в Козлодуй от „Академия Ботев“ /Враца/ с 0:2 /снимки/

„ Първа Атомна “ позволи загуба от тима на „ Академия Ботев “ /Враца/ с 0:2 в първата контрола посред им, която се игра на новия стадион в Козлодуй.
През първото полувреме на мача момчетата на Анатоли Тонов – Тоци, бяха по-активни и сътвориха няколко положителни обстановки. След почивката самодейността мина в състава на гостите, водени в този мач от Юлиян Левашки. Футболистите от „ Първа Атомна “ упражняват от една седмица насам и евентуално към момента не са се раздвижи както прилича.
В 65-та минута на мача съдията Славян Добрев отсъди дузпа, превърната в гол от Боби Боянов за 0:1. Малко по-късно се разписа и Мирослав Маринов-Мишката, оформяйки крайното 0:2.
Следващата контрола на „ Първа Атомна “ е на следващия ден, 11 юли, с „ Галата “.
Източник: bulnews.bg