Партизан забърка скандал с плакат
Партизан победи с 2:1 като посетител Радник (Сурдулица) и се класира за полуфиналите в шампионата за Купата на Сърбия. Всички попадения паднаха преди почивката, когато мачът беше пресечен за близо 15 минути поради транспарант с нецензурно наличие в агитката на " гробарите ". Посланието беше адресирано към безконечния противник Цървена звезда и гласеше: " Първенствата, в които ромите не са първи, се приключват, до момента в който лъжливите трофеи се честват с почитателите ".
Същият транспарант се появи и на домакинския мач на Партизан против Младост (Лучани) преди няколко дни. Тогава на трибуните не бяха допускани ентусиасти, само че все пак началото на срещата се забави, до момента в който плакатът бъде свален.
Реферът Сърджан Йованович спря дуела през вчерашния ден още в 3-ата минута, а дикторът предизвести ентусиастите на " черно-белите " да приберат транспаранта. Това не се случи и в 12-ата минута съдията прибра двата тима в съблекалнята, а ултрасите на Партизан започнаха да скандират против управлението на Сръбския футболен съюз.
Същият транспарант се появи и на домакинския мач на Партизан против Младост (Лучани) преди няколко дни. Тогава на трибуните не бяха допускани ентусиасти, само че все пак началото на срещата се забави, до момента в който плакатът бъде свален.
Реферът Сърджан Йованович спря дуела през вчерашния ден още в 3-ата минута, а дикторът предизвести ентусиастите на " черно-белите " да приберат транспаранта. Това не се случи и в 12-ата минута съдията прибра двата тима в съблекалнята, а ултрасите на Партизан започнаха да скандират против управлението на Сръбския футболен съюз.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




