Партизан измъкна 2:1 срещу Ювентус (Малчика) в приятелска среща, играна

...

Партизан излъга Ювентус

Партизан измъкна 2:1 против Ювентус (Малчика) в другарска среща, играна в Червен бряг. Стана равносилен дуел, като гостите имаха задоволително шансове да завършат наедно. Те откриха резултата в 10-ата минута, когато Мартин Милков проби и подаде на Джан Али, който осъществя. След още толкоз време Христо Димов бе спрян с нарушаване и Ангел Русев вкара дузпата за 1:1. Милен Тонев направи обрата в 40-ата минута след точно изпълнен фаул. Той и Момчил Стоянов насочиха по един рисков удар през първото полувреме. След почивката бяха осъществени много смени. По два пъти Александър Младенов и Милков пропуснаха да вкарат за Ювентус. Кулминацията на пропуските беше в 76-ата минута, когато Александър Скорчев не осъществя от дузпа за гостите. Той се размина с гола още един път. Петьо Славчев пък направи пропуск пред отсрещната врата, откакто беше изведен от играещия треньор Любомир Иванов.
 Ювентус (Малчика) притегли някогашен младежки национал Ювентус (Малчика) притегли някогашен младежки национал 8 фев | 16:40  Партизан с хикс в Роман Партизан с хикс в Роман 6 фев | 17:16  Опитен халф на Партизан с контузия Опитен халф на Партизан с контузия 6 фев | 12:36  Партизан завоюва в Левски Партизан завоюва в Левски 5 фев | 20:15  Двама контузени в Ювентус (Малчика) Двама контузени в Ювентус (Малчика) 2 фев | 13:34  Севлиево разгроми Ювентус (Малчика) Севлиево разгроми Ювентус (Малчика) 1 фев | 17:31  Ювентус (Малчика) взе капитан на „ студентите “ Ювентус (Малчика) взе капитан на „ студентите “ 31 яну | 13:51  Ювентус (Малчика) и Партизан не излъчиха победител Ювентус (Малчика) и Партизан не излъчиха победител 30 яну | 17:48  Вихър излъга Партизан в контрола Вихър излъга Партизан в контрола 29 яну | 18:13 Още от БГ Футбол  Рилци обърна Спортист в Генерал Тошево Рилци обърна Спортист в Генерал Тошево 12 фев | 19:48 78 0  Локо (ГО) победи Янтра (ПТ) Локо (ГО) победи Янтра (ПТ) 12 фев | 19:44 128 0  Чавдар (Етрополе) удари Локомотив в Мездра Чавдар (Етрополе) удари Локомотив в Мездра 12 фев | 19:41 169 0  Карачанаков се извини на почитателите на Левски за постъпката си след гола Карачанаков се извини на почитателите на Левски за постъпката си след гола 12 фев | 19:25 2313 11  Левски стартира нова самодейност - търг с фланелки на играчите Левски стартира нова самодейност - търг с фланелки на играчите 12 фев | 19:19 486 1 Виж всички Водещи Новини  Челси 1:1 Палмейрас във финала на Световното клубно състезание, бразилците изравниха от дузпа Челси 1:1 Палмейрас във финала на Световното клубно състезание, бразилците изравниха от дузпа 12 фев | 18:30 13295 12  Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, "сините " почитатели нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 110221 543  Мъри посъветва Пирин какво да вършат с Карачанаков след нелепостта му на “Герена ” Мъри посъветва Пирин какво да вършат с Карачанаков след нелепостта му на “Герена ” 12 фев | 16:42 36983 78  Стотици почитатели на Ботев се събраха на митинг, желаят оставки Стотици почитатели на Ботев се събраха на митинг, желаят оставки 12 фев | 18:03 7069 44  Манчестър Юнайтед с поредна неточност, не съумя да пречупи отличен Саутхамптън Манчестър Юнайтед с поредна неточност, не съумя да пречупи отличен Саутхамптън 12 фев | 16:26 40234 119 Класиране Програма