Партията на Слави Трифонов - Има такъв народ за пръв

...
Партията на Слави Трифонов - Има такъв народ за пръв
Коментари Харесай

Николай Василев: Аз съм единствения, който е уволнявал Пеевски! Обиден съм на десните партии, а зависимост имам само от щерките си

Партията на Слави Трифонов - " ИТН " за пръв път се вслуша в обществото и реши да разгласи своите бъдещи проекти, както и да обясни минали случки на конференция. Това е късмет за публицистите да задават въпроси, а не да чуваме какво ни оферират водачите по Фейебук, каквато традиция стартира Бойко Борисов, а след това бе доразвита от Слави, Мая Манолова, Христо Иванов, Корнелия Нинова.

Брифингът на Има Такъв Народ, от който Слави отсъстваше, бе презентиран още през вчерашния ден, когато Дългия си посипа главата с пепел и даде да се разбере, че отдръпва кандидатурата на Николай василев за идващ министър председател на България. Лидерът загатна, че ще ревизира и състава на обявения от него кабинет в понеделник. Тогава в своята кабеларка Трифонов уточни държавно управление, без да е водил диалози с другите протестни партии и без да има никакъв разговор. Нещо, което отприщи вълна от неодобрение - както у водачите на партии и обединения, показани в Парламента, по този начин и у съществени маси в обществото. 

" В последните 3 дни върху Николай Василев бе излята невероятна мръсотия. Най-вече от партия, която би трябвало да припознава за зложелател Бойко Борисов, а не нас ", по този начин бе открита конференция та от дясната ръка на Слави - Тошко Йорданов.

Думата след това взе Николай Василев. 

" Опознах напоследък Слави, както и Тошко, а и доста други доблестни хора. Благодаря им. Не знам дали този брифинг ще бъде от най-лесните ми, само че сигурно ще бъде най-усмихнатата. Месри и на някогашните ми партийци от Национална движение „Симеон Втори", на хората, които ме подкрепяха, на всички, които ми се обадиха или писаха. В последните месеци опознах и министрите, които щяха да са до мен. щяхме д апредложим почтено и професионално държавно управление. С ДНК на бъдещето. Нацията ни има не малко образовани и честни младежи. Щяхме да видите най-откритото ръководство на страната. Цунамитата, които се стовариха върху мен бяха незаслужени, само че мисля, че не м повлияха. Една от рецензиите -ч е не съм ново лице - е вярна. Но министрите бяха такива. Критикуват ме и, че съм от Национална движение „Симеон Втори" - аз се гордея, че бях част от държавниците, които вкараха България в Европейски Съюз и НАТО. Обижда ме обаче друго дочуто - че съм бил непосредствен до Движение за права и свободи. Това не е правилно. преди време аз бях единствения човек у анс, който си разреши да уволни Делян Певсски. Не съм подвластен от Движение за права и свободи и от никого, с изключение на от моите две прелестни дъщери. отчаян съм от приятелския огън от десния бранш, тъй като аз съм тъкмо десен-реформатор-икономист. Точно десни полезности щях д аизповядвам, в случай че бях станал министър-председател ", съобщи прочувствено Василев.

Очаквайте детайлности!

 
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР