Пари Сен Жермен спечели група Н от Шампионската лига. Французите

...

ПСЖ разби Истанбул Башакшехир и спечели група H, Неймар се развихри

Пари Сен Жермен завоюва група Н от Шампионската лига. Французите официализираха своя успех, откакто победиха с 5:1 при семейството си на Истанбул Башакшехир. Припомняме, че през вчерашния ден мачът беше преустановен поради расисткия скандал към помощник-треньора на гостите Пиер Уебо.

Днес борбата на " Парк де Пренс " бе ръководена от напълно нидерландска бригада, заменила компрометираната румънска.
 Расизъм прекъсна срещата сред ПСЖ и Истанбул Башакшехир, мачът ще се доиграе на следващия ден Обновена

Двата отбора не се върнаха на терена

По този метод селекцията на Томас Тухел събра 12 точки, колкото има и Република България (Лайпциг). " Принцовете " обаче са с по-добри индикатори от гореспоменатия конкурент.

ПСЖ стартираха доиграването на доста високи обороти и до края на първата част към този момент водеха с 3:0. Неймар се развихри и означи две попадения, а в 39-ата гол на Бакер беше анулиран от ВАР поради засада.
 Снимка 509005
Източник:

Класиката бе факт в 42-ата минута, когато поради нарушаване на стража Гюнок, Килиан Мбапе реалзира от дузпа.

Веднага след подновяването, Неймар ознаменува положителното си показване с хеттрик, обезпечен с общителната асистенция на Анхел Ди Мария. В 57-ата Башакшехир запази малко от своето достолепие, връщайки един гол посредством опитния Топал.
 Себастиан Колтеску: Всеки, който ме познава, знае, че не съм расист

" Тези дни няма да чета нито една публикация "

До края остана време и за още един прецизен изстрел на Килиан Мбапе, който оформи крайното 5:1.

ПСЖ - ИСТАНБУЛ БАШАКШЕХИР 5:1

1:0 Неймар (21 " ), 2:0 Неймар (38 " ), 3:0 Мбапе-дузпа (42 " ), 4:0 Неймар (50 " ), 4:1 Топал (57 " ), 5:1 Мбапе (62 " )