Пърформансът Обичай ме ще бъде представен в Камерната зала в

...
Пърформансът Обичай ме ще бъде представен в Камерната зала в
Коментари Харесай

Пърформансът Обичай ме ще бъде представен в Драматично-кукления театър Васил Друмев в Шумен

Пърформансът " Обичай ме " ще бъде показан в Камерната зала в Драматично-кукления спектакъл (ДКТ) " Васил Друмев " в Шумен на 14 февруари от 19:00 ч., сподели за Българска телеграфна агенция актрисата от трупата Мадлен Йорданова.

Тя разясни, че в " Обичай ме " вземат участие нови артисти, има нови характери и обстановки, които не са били част от пърформанса със същото заглавие, показан през предходната година пред шуменската аудитория. По думите ѝ това е едно естествено продължение на миналогодишния театър.

" Пърформансът слага въпроси за търсенето на любовта, за невъзможната обич, за любовта през времето, за остарялата обич, за това по какъв начин двама души могат да се преоткрият, въпреки и след доста време, за житейския път, в който в последна сметка в нашите животи ние всички търсим и се нуждаем да бъдем обичани и видени от някого ", означи актрисата.

" В пърформанса ще има музикални акценти, много познати за необятната аудитория песни, както и авторски части. В " Обичай ме " е включена лирика от Никола Вапцаров, Станка Пенчева, Чарлз Буковски. Общо взето са много разнородни, само че сме се пробвали да обединим всички тези текстове в една смислена история ", сподели Йорданова.

Публиката ще бъде част от представлението, пространството в камерната зала ще бъде разпределено на маси за двама. В пърформанса ще вземат участие актьорите Стефан Мараджиев, Александър Притуп, Мадлен Йорданова, Димитрия Милушева, Светлин Иванов, Кольо Стайков, Деница Славева, Росен Караджов, добави актрисата.

Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР