Парчето все още е сред най-поръчваните в нощните заведения, а

...
Парчето все още е сред най-поръчваните в нощните заведения, а
Коментари Харесай

Михаела Тодорова тръгна сама по участия

Парчето към момента е измежду най-поръчваните в нощните заведения, а хората избухват на него като за последно.



Малко след премиерата Михаела започва серия от клубни изяви, които се трансфораха в мини турне. Клубовете се надпреварваха кой да я предложения пръв.



Е, в този момент Михаела Тодорва продължава с клубните си изяви даже и без Джордан. Участията на родната хубавица са цялостен шлагер, а с изключение на „ Зарибена “, Михаела пее и едни от най-популярните части в поп-фолка. В композиция с танцовите умения, които показва, несъмнено Михаела я чака огромно бъдеще в поп-фолка.



Близки до Михаела споделят, че след „ Зарибена “, Михаела Тодорова приготвя нова колаборация, а упованията са тя да надмине триумфа на дебютният сингъл.
Източник: blife.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР