Музиканти захапаха Папи Ханс след грандиозния концерт в „Арена 8888“ СНИМКИ
Папи Ханс препълни зала „ Арена 8888 “ на 30 май, а към 15 000 души пяха дружно с него. Певецът и стихотворец избра ексцентричен метод за изява на грандиозния си концерт, защото бе самичък на сцената – без оркестър и без балет. Това по никакъв метод не се отрази на качеството на спектакъла, само че измежду музикантите се появиха рецензии към решението му, написа " Филтър ".
Според тях не е съществено в толкоз огромна зала да се излиза без бенд, който да свири онлайн. Те го упрекнаха, че е икономисал средства за оркестър, за да усили персоналната си облага.
Въпреки това концертът мина при голям интерес, а публиката беше повече от екзалтирана, даже и без бенд.
Самият Папи Ханс написа в обществените мрежи:
„ Някога си мислех, че когато изпълня тази зала, ще се усещам по-голям.
А се усещам по-малък.
В такива моменти човек си напомня какъв брой мъничко нещо е той. Колко мънички късчета сме от цялата картина.
Това, което се случи тук, не беше за мен. Аз съм единствено саундтрак, единствено пресечна точка. И просто предавам моите истини в песни.
Тази вечер беше за деликатните хора. За тези, които не се опасяват да се срещнат с възприятията си, със себе си. За хората като тревичка, които, колкото и пъти да бъдат настъпани, ще пораснат отново. Защото без тях тук е пустиня.
Никога не губете светлината си. Ако търсите знак – това е той. Колкото до мен…
За момент съумях да се погледна през вашите очи.
И по-обичан и благополучен не съм бил през живота си. “
Според тях не е съществено в толкоз огромна зала да се излиза без бенд, който да свири онлайн. Те го упрекнаха, че е икономисал средства за оркестър, за да усили персоналната си облага.
Въпреки това концертът мина при голям интерес, а публиката беше повече от екзалтирана, даже и без бенд.
Самият Папи Ханс написа в обществените мрежи:
„ Някога си мислех, че когато изпълня тази зала, ще се усещам по-голям.
А се усещам по-малък.
В такива моменти човек си напомня какъв брой мъничко нещо е той. Колко мънички късчета сме от цялата картина.
Това, което се случи тук, не беше за мен. Аз съм единствено саундтрак, единствено пресечна точка. И просто предавам моите истини в песни.
Тази вечер беше за деликатните хора. За тези, които не се опасяват да се срещнат с възприятията си, със себе си. За хората като тревичка, които, колкото и пъти да бъдат настъпани, ще пораснат отново. Защото без тях тук е пустиня.
Никога не губете светлината си. Ако търсите знак – това е той. Колкото до мен…
За момент съумях да се погледна през вашите очи.
И по-обичан и благополучен не съм бил през живота си. “
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




